ВАЖЛИВО

На заході України паводок: вода піднялася до 2,5 м, є загроза затоплення с/г угідь та домівок

22.06.2020 18:32
1556794315_img_20190502_102302

22-23 червня 2020 року на річках Карпатського регіону (басейни річок Уж, Латориця, Тиса, Прут, Сірет, Дністер), р. Вишня (басейн Сяну) та притоках Дністра у Тернопільській і Хмельницькій обл., продовжаться підйоми рівнів води на 0,5-1,5 м, на окремих ділянках річок Прута та Дністра – до 2,0-2,5 м над поточними відмітками. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства водних ресурсів України, пише agronews.ua.

При сильних зливах залишається ймовірність формування значного місцевого і схилового стоку, в гірських районах утворення локальних селевих потоків, що може мати негативні наслідки.

Поточна паводкова хвиля є вищою ніж попередня, якщо в подальшому рівні води будуть зростати, то дані гідротехнічні споруди не витримають, є велика ймовірність затопленню (підтопленню) с/г угідь та населених пунктів.

На окремих ділянках річок басейнів Дністра, Прута, у нижніх течіях Боржави, Старої, Латориці, Ужа можливий вихiд води на заплаву та досягнення відміток початкового затоплення сільгоспугідь, окремих прирiчкових госпоб’єктiв, автодоріг місцевого значення; у Чернівецькій області затоплення об’єктів прикордонної служби.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: