НОВИНИ

На Волині виготовлятимуть корм для промислової риби

20.03.2021 09:45
650F641B-BAA5-4283-87EA-5CC4C19D1546-750x465

Нині на українському ринку дуже потужними стають підприємства із вирощування та відгодівлі промислових риб. Зокрема, на волинському підприємстві ТзОВ «Агротехніка» виготовляють декілька видів таких кормів. Про це повідомила пресслужба компанії, пише agronews.ua.

«ТзОВ “Агротехніка” вдосконалює і налаштовує свої виробничі потужності. Впроваджено нові рецепти для виготовлення кормів для відгодівлі риб. Основні компоненти, які входять в рибний корм – це зернові, білково-олійні складові, вітаміни, мінерали, амінокислоти. Наші корми є збалансованими повнораціонними та відрізняються від інших виробників високим вмістом протеїну. Забезпечують хороший старт, швидкий ріст та збереження поголів’я», – розповідає в.о. директора ТзОВ «Агротехніка» Андрій Дацюк.

Він додав, що «Агротехніка» заключає договори з підприємствами, які займаються вирощуванням риб, і постачає туди корми.

«Вже більше року закуповуємо корми, які виробляє ТзОВ “Агротехніка”. Дуже задоволені якістю продукції. Раніше ми годували рибу польськими кормами, але наша, українська продукція, виготовлена на Волині, не уступає ні якістю, ні складом. Скажу більше: впродовж цього року коефіцієнт росту риби збільшився. Тому можу з впевненістю рекомендувати корми ТзОВ “Агротехніка” й іншим підприємствам», – розповідає менеджер з продажів ТОВ СФГ «Джерела» Світлана Новосад.

До слова, корми, які виготовляють на Волині, постачаються по всій Україні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: