НОВИНИ

На відомих АЗС зафіксовано фальсифікат палива

08.11.2021 09:35
4ebdaeas-960

Експерти ринку нафтопродуктів України фіксують величезні обсяги імпорту компонентів для контрафактного палива. Вартість палива в Україні зростає майже щодня, але якість при цьому не стає кращою. Зростання цін дуже приваблює нечесних виробників робити «бодягу», яка приносить дивовижний прибуток. Про це повідомляє mmr.net, пише agronews.ua.

Інститут споживчих експертиз провів дослідження бензину марки А-95, представленого на вітчизняному ринку. У ході дослідження з’ясувалося, що чверть відібраних зразків – «бодяга», повідомляє newsyou.info.

У сертифікованій лабораторії проби бензину перевірили на відповідність до стандартів ДСТУ 7687:2015. Зразки повинні відповідати таким параметрам: октанове число, вміст сірки, вміст об’ємних частинок ароматичних вуглеводнів, вміст бензолу. Якщо один із зазначених параметрів бензину не відповідає, то таке паливо може серйозно нашкодити автомобілю.

Під час перевірки експерти виділили три зони: зелену – паливо у цих мережах повністю відповідає ДСТУ та має «запас міцності», синю – паливо в цих мережах не має порушень і відповідає ДСТУ, червону – є відхилення у показниках якості.

Нагадаємо, що Озвучено закупівельні ціни на зерно в Україні.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: