НОВИНИ

На Росію незабаром чекає трибунал в Гаазі

04.03.2022 18:05
very_scared_mister_khuilo

Вчора В. Зеленський виступив з черговим зверненням. Наводимо основні цитати. Українці – народ, який за тиждень зламав плани ворога, які той будував роками. Підло. З розрахунком . З ненавистю до нашої країни, її громадян – людей, що мають дві речі – волю та серце. Проте ми зупинили їх та б’ємо. Про це повідомляє graintrade.com, пише agronews.ua.

Наші військові, прикордонники, тероборона. Навіть звичайні фермери щодня беруть у полон російських військових. Всі вони говорять одне, що вони не знають, для чого вони тут. Кожен окупант має розуміти – тут він не отримає нічого. Нікого не підкорять. Для них нічого не зміниться, навіть якщо вони підтягнуть більше техніки чи військових. Куди б вони не зайшли – їх усюди знищать. У них не буде спокою, не буде їжі, не буде жодної тихої хвилини. Вони отримають від українців лише одне – лютий спротив. Такий, що вони назавжди запам’ятають, що ми не віддаємо своє. Вони запам’ятають, що таке вітчизняна війна, а саме такою вона є для українців. Ми пам’ятаємо, як розпочинаються вітчизняні війни та чим вони завершуються для загарбників.

Блискучий результат голосування на Генеральній асамблеї ООН, де 141 країна підтримала резолюцію, що вимагає Росію негайно забратися з України. А за Росію, тобто проти нас, голосували лише 4 країни – Північна Корея, Еритрея, Сирія та Білорусь. Такі в них друзі, а інших і не буде, оскільки вони не вміють жити мирно.

За тиждень вбито майже 9 тис росіян. На Миколаївському напрямку десятками гвинтокрилів вони змушені забирати своїх 200-х та 300-х, хоча Міноборони РФ заявляє, що втрати складають лише 498 військових.

Сьогодні 38 країн світу передали до Міжнародного кримінального суду справу про напад Росії на Україну. Варварське вторгнення, військові злочини та знущання над цивільним населенням не можуть залишитися безкарними. Вірю, що винних у цьому ми невдовзі побачимо на лаві підсудних.

Водночас 140 млн росіян мовчки підтримують злочинну ідею Путіна напасти на вільну та демократичну Україну (де народ президентів виганяє Майданом або міняє на виборах), і майже не виходять протестувати проти війни. Російська цензура відключає незалежні канали, а в тюрми саджають навіть дітей 7-11 років, які вийшли з матерями та плакатами «ні війні». Газета «Все для вас» в Якутську вийшла з обкладинкою «Ні війні», проте головний офіс Міськдруку «на всякий випадок» заборонив її продаж.

Росіяни могли б зупинити війну, якби на протест вийшло б 1 млн москвичів, оскільки російський Майдан – це те, чого найбільше боїться Путін у своєму бункері.

Читайте також: Як збільшити прибуток в агрономії на 30%.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: