НОВИНИ

На Публічній кадастровій карті з’явилися два нових шари

14.02.2022 13:01
maxresdefault_4

На Публічній кадастровій карті оприлюднено два нових інформаційних шари. Про це повідомляє land.gov.ua, пише agronews.ua.

Це шари «Агровиробничі групи ґрунтів», який містить відомості Державного земельного кадастру щодо меж агровиробничих груп ґрунтів, та шар «Природно-сільськогосподарське районування», що містить дані про межі 200 природно-сільськогосподарських районів України.

Відомості, опубліковані у зазначених інформаційних шарах, були основою для загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, розробником якої був НДПІ землеустрою, та внесені до Державного земельного кадастру.

Відтепер усі охочі можуть ознайомитися на Публічній кадастровій карті (map.land.gov.ua) з актуальними даними про те, чи відноситься певна територія до особливо цінних земель, чи придатна земля для вирощування тієї чи іншої сільгоспкультури. Також ці дані можуть використовувати фахівці землевпорядної сфери під час розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки землі.

Інформаційні шари «Агровиробничі групи ґрунтів» та «Природно-сільськогосподарське районування» створено з метою відображення на картографічній основі Державного земельного кадастру даних про агровиробничі групи ґрунтів і природно-сільськогосподарські райони, відомості про які внесено до Державного земельного кадастру.

Читайте також: На Дніпропетровщині скоєно напад на начальника Держгеокадастру.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: