НОВИНИ

На Прикарпатті відкрили потужну сонячну електростанцію

29.11.2019 09:51
111

У селі Залуква Галицького району запрацювала сонячна електростанція потужністю майже 14 МВт. Її відкрили за підтримки литовських інвесторів. Звели СЕС за півроку. Обсяг інвестиції для реалізації проекту склав 11 мільйонів євро, повідомляє Кurs.if.ua.

Подія співпала із візитом Президента України Володимира Зеленського в Литву. Інвестиції цієї країни спрямовані у такий амбітний проєкт. Посол Литви вважає, що одним із пріоритетних завдань влади є енергетична незалежність держави. Важливу роль у цьому відіграватиме розвиток альтернативних видів енергетики. Є відомі чинники та переваги цієї галузі, але поряд з тим є й економічно-соціальна складова – це розвиток малого й середнього бізнесу, додаткові робочі місця, наповнення місцевих бюджетів та поступ для розвитку економіки нашої держави.
Загалом на Прикарпатті працюють 44 промислові сонячні електростанції загальною потужністю майже 130 МВт. За дев’ять місяців цього року було вироблено близько 100 млн кВт*год електроенергії, що становить 1,5% від загального обсягу виробленої електроенергії в області і має тенденцію до зростання.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: