НОВИНИ

На Полтавщині у дику природу випустили австралійських кроликів

08.04.2021 11:40
686x406_0xac120003_16041003401615817794

На Полтавщині у державному підприємстві «Кременчуцьке лісове господарство» вперше у дику природу випустили австралійських кроликів. Про це повідомляє УНІАН, пише agronews.ua.

Директор підприємства Валентин Свириденко повідомив, що кроликів єгерям передав підприємець Вадим Чекаль.

«Він – любитель лісу, дикої природи. Тож виявив бажання зробити свій внесок в її збереження. Спершу тварини пройдуть адаптацію у штучно створених вольєрах», – розповів Свириденко.

Єгер держлісгоспу Олег Швець зазначив, що у дику природу випустили 8 самочок і 2 самця.

«Спочатку ми їх поселимо у штучний вольєр і нори. Тут житимуть дві доби, а далі вольєр розгородимо, щоб вони поширились по угіддях. Виростили їх у Львівській області, а підрощували в Святилівці (Полтавська обл.), на фермі», – сказав Швець.

Інженер захисту і охорони лісу Кременчуцького держлісгоспу Олексій Тимошенко повідомив, що у кроликів є вороги в дикій природі. «Це і лисиця, і вовки. Та найнебезпечніші – шакали, які останнім часом облюбовали територію держпідприємства», – додав він.

Лісівники зазначають, що за сприятливих умов популяція австралійських диких кроликів може швидко збільшуватися. У планах – випустити в природу диких кабанів, косуль та інших тварин.

Нагадаємо, що з 1 квітня в українських лісах починається «сезон тиші».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: