НОВИНИ

На Полтавщині диких тварин імунізують українською вакциною

04.09.2020 11:02
147499534713575756

На початку вересня 2020 року на території Полтавської області проведуть імунізацію диких м’ясоїдних тварин за допомогою розповсюдження більше як 500 тис. спеціальних приманок з вакциною українського виробництва. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області, пише agronews.ua.

Принади з вакциною будуть скидати з літаків. Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин, у вигляді брикету коричневого кольору, в середині якої знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області звернулося до громадян і наголосило, що без потреби та засобів індивідуального захисту чіпати та переміщати принаду з вакциною в інше місце не можна.

У 2019 році на території Полтавської області розповсюдження вакцини проводили шляхом розподілу принад за участю авіатранспорту, чотирма літаками АН-2 зі злітно-посадкової смуги с. Пироги Глобинського району, де над лісовими та польовими угіддями, на території загальною площею 20,7 тисяч км 2 розповсюджено понад 518 тисяч принад з вакциною «Орісвак» виробництва ТОВ «Укрветпромпостач» м. Бровари. Даний метод є найбільш економічним із всіх систем розподілу.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: