АГРОВІДЕО

На Полтавщині для збереження ОТГ перекривали трасу

14.02.2020 12:20
9

Мешканці Бутенківської об`єднаної територіальної громади категорично проти приєднання їхньго населеного пункту до міста Кобиляки. Щоб донести свою позицію до обласної влади понад 100 осіб 13 лютого 2020 року перекрили трасу Решетилівка-Дніпро й перешкоджали руху автотранспорту по ній впродовж години. Відео з місця подій виклала в своєму профілі місцева фермерка Катерина Скрильник, повідомляє Agronews.

У коментарі Agronews фермерка розповіла, що на території Бутенківської ОТГ проживає понад 4000 осіб. Громада є активною і сплачує в бюджет області чималі податки: тут діють 2 загальноосвітні середні школи, 3 дитячих садочки, аптеки, медична амбулаторія, працюють численні ФОПи, швейний цех, сільгоспземлі обробляють понад 10 фермерських господарств.

«Місто Кобеляки важко назвати промислово успішним. Тож вони вирішили виправити свою «не райдужну» ситуацію за рахунок приєднання Бутенківської ОТГ. Для місцевих жителів це згубне рішення. У разі злиття нашу розвинуту інфраструктуру можуть знищити. Тільки й розмов про ліквідацію соціальних закладів. Це залишить без роботи багато людей. Доведеться їхати із своїх домівок в інші міста, за кордон», – зауважила Катерина Скрильник.

Posted by Катя Скрильник on Thursday, February 13, 2020

У ФГ «Фортуна-2015», що обробляє 60 га, має 37 голів КРС, вирощує для їх утримання кукурудзу та інші кормові культури, працює 10 осіб. Як підприємець, фермерка Катерина Скрильник не хоче залишитися без працівників-односельчан і виступає категорично проти подібних дій місцевої влади.

У Facebook росте кількість переглядів відзнятих жителями Бутенківської ОТГ відео. За результатами мирної акції протесту місцева влада пообіцяла допомогти жителям Бутенківської ОТГ в організації зустрічі з губернатором Полтавської області.

Акція за збереження Бутенківської громади 13.02.2020р(Ділимось!)

Posted by Олександр Чухно on Thursday, February 13, 2020

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: