НОВИНИ

На Одещині фермерам заборгували майже 1 млн грн за знищених свиней

27.02.2019 08:16

Кілійський виконком затримує виплати постраждалим від африканської чуми свиней фермерам. Про це повідомили в прес-службі Кілійського міської ради.

Виконком обіцяє, що виплати будуть проведені найближчим часом після надання відповідних коштів Одеською обласною радою до Кілійського міського бюджету.

«Дане питання знаходиться на розгляді Одеської обласної ради в зв’язку з тим, що Кілійський міський бюджет не має можливості провести виплати в розмірі 962 тисяч 913 гривень і державою дані кошти не передбачені», – йдеться в повідомленні.

У період з липня по вересень 2018 року виконавчий комітет Кілійського міської ради неодноразово звертався до жителів Кілійської міської громади з проханням про вилучення свиней, щоб уникнути ситуації з відшкодуванням.

Власникам тварин обіцяли виплатити грошову компенсацію відразу при здачі худоби на переробне підприємство, але більшість не скористалося цією можливістю. З огляду на вищевикладене, виконком просить чекати вирішення питання найближчим часом на законодавчому рівні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: