НОВИНИ

На Миколаївщині за втручання прокуратури об’єднаній територіальній громаді повернуто землі

03.04.2020 18:02
https://agronews.ua/

1 квітня 2020 року Вознесенською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання судового рішення про повернення у розпорядження Олександрівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 56 га вартістю понад 3 млн грн. Про це повідомила пресслужба  Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області, пише agronews.ua.

Вказані земельні ділянки у 1993 році надані фізичній особі на підставі державного акта на право постійного користування, проте у 2014 році особа померла, як наслідок, право користування припинилось, а земельні ділянки мали бути повернуті у розпорядження держави.

Однак, незважаючи на це, земельні ділянки використовувались фермерським господарством за відсутності будь-якої правової підстави, що залишилось поза увагою відповідного органу виконавчої влади в сфері земельних відносин.

У зв’язку із чим місцева прокуратура відреагувала на порушення вимог законодавства та інтересів держави шляхом пред’явлення до суду позову про визнання недійсними свідоцтв про право на спадщину за законом та повернення земельних ділянок, який. задоволено у повному обсязі.

На теперішній час земельні ділянки за актами приймання-передачі повернені у розпорядження Олександрівської об’єднаної територіальної громади.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: