НОВИНИ

На Миколаївщині масово гине худоба (відео)

19.07.2020 14:05
korovy

А власник фермерської бази ховає загиблих тварин прямо біля будинків людей, тому місцеві налякані, що трупна отрута попаде до колодязів. На території Галицинівської ферми масово гине худоба, а трупи закопують прямо на території господарства, як запевняють місцеві жителі, без дотримання всіх належних норм. Трупний сморід поширюється селом та за його межами. А люди нервують, що токсини потраплять і в підземні води. Про це повідомляє «Корабелов.Инфо» , пише agronews.ua.

“Приблизно 3 тижні тому на територію ферми в Галицинівський ОТГ завезли близько 1,5 тисячі великої рогатої худоби з Одеської області. Дана територія була взята в оренду як тимчасова база. Умов для утримання такої кількості худоби там немає. Тварини знаходяться в важких умовах. У перший тиждень від зневоднення й голоду померло приблизно 100 голів. Далі все відбувалося за тим же сценарієм в геометричній прогресії. Всі трупи тварин ховалися без належних норм на території ферми”, – повідомили видання місцеві жителі. 

Массовый мор скота на Галицыновской ферме

На Галицыновской ферме дохнет скот, который хоронят, по словам местных жителей, без надлежащих норм

Posted by Корабелов.ИНФО on Friday, July 17, 2020

Через це у селі нестерпний трупний сморід. 

«У людей почалися блювотні рефлекси, на вулицю вийти неможливо», – скаржаться місцеві.

На думку жителів, вода в селі Галицинове береться зі свердловин й отрута може потрапити в ґрунтові води, тоді почнуться масові отруєння селян.

Захоронение скота на территории Галицыновской фермы

Захоронение скота на территории Галицыновской фермы

Posted by Корабелов.ИНФО on Friday, July 17, 2020

За інформацією  жмісцевих, нібито, напередодні вони викликали поліцію й на місце приїхала слідчо-оперативна група Вітовського відділу поліції. Правоохоронці зафіксували факт порушення утримання тварин та їх поховання, й склали протокол на керівника фермерської бази.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: