НОВИНИ

На Луганщині фермера зобов’язали повернути паї вартістю майже 4 млн грн

12.10.2020 15:32
kak-luchshe-rasporjaditsja-svoim-pravom-na-zemelnyi-pai-photoart

У Новоайдарському р-ні Луганської області недобросовісного орендаря зобов’язали повернути сільгоспземлю вартістю 3,6 млн грн та сплатити заборгованість з орендної плати. Про це повідомила пресслужба Луганської обласної прокуратури, пише agronews.ua

«За позовом Сєвєродонецької місцевої прокуратури у судовому порядку розірвано 12 договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею понад 36 га вартістю 3,6 млн грн та зобов’язано повернути їх у розпорядження територіальної громади», — зазначили у повідомленні. 

Також працівниками прокуратури було встановлено, що Муратівська сільська рада Новойдарського р-ну  передала  фізичній особі землю з числа невитребуваних земельних часток (паїв). Так, підставою для звернення до суду стала несплата з вересня 2019 р. орендної плати за користування землею у порушення земельного законодавства та договірних зобов’язань, у зв’язку з чим місцевий бюджет недоотримав близько 50 тис. грн.

Крім того, під час розгляду позову Новоайдарський районний суд Луганської обл. підтримав позицію місцевої прокуратури також і щодо стягнення з недобросовісного орендаря заборгованості з орендної плати.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: