НОВИНИ

На Київщині посадовці розбазарили землі заказника державного значення

15.09.2020 19:02
kyrejskyj-zakaznyk

Прокуратурою Київщини до господарського суду Київської області пред’явлено позов в інтересах держави до Києво-Святошинської районної державної адміністрації та юридичної особи про визнання недійсними розпоряджень, договорів оренди землі та повернення земельних ділянок площею 8,6 га, які відносяться до території заказника загальнодержавного значення «Жуків хутір», створений ще у 1985 році. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

Установлено, що 2009 році розпорядженнями райдержадміністрації юридичній особі відведено у користування земельні ділянки площею 8,6 га в адміністративних межах Михайлівсько-Рубежівської та Бузівської сільських рад Києво-Святошинського району, які відносяться до земель лісогосподарського призначення та перебувають у користуванні ДП «Київське лісове господарство».

Так, відведення лісових земель відбулося в порушення вимог Закону України «Про природньо-заповідний фонд України», Земельного та Лісового кодексів України з одночасною зміною їх цільового призначення.

Також, встановлено, що навіть всупереч умовам укладених договорів оренди земельних ділянок, орендарем шляхом встановлення суцільного паркану обмежено доступ громадян до лісової території, яка включає в себе водний об’єкт та масив сосново-дубових насаджень з цінними лікарськими і рідкісними видами рослин, занесених до Червоної книги України.

На даний час судовий розгляд справи триває.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: