НОВИНИ

На Київщині фермер розводить страусів усіх існуючих видів

16.09.2020 10:02
strausy-r1r1h1000w1422zc3q100

Страусина ферма, яка знаходиться в селі Ясногородка, Київської області – найбільша в Україні, і єдина, на якій проживають всі види страусів. Маточне поголів’я страусів було завезено у квітні 2001 року і вже через місяць, в червні, з’явилися на світ перші київські страусенята. Про це повідомляє agronews.ua.

Зараз ферма налічує понад 100 страусів. Крім цього, на території є зоопарк, де проживає безліч інших тварин — павичі, віслюки, поні, свинки, козлики, качки, фазани, барани, верблюд.

Наразі на фермі налічується ціле страусине стадо у 400 голів. Також тут утримають 75 страусенят. Дорослі страуси можуть досягати значних розмірів.

Так, африканський страус – найбільший у світі, його зріст порівняємо з зростанням хорошого племінного жеребця. Якщо заміряти висоту птиці від голови до ніг, то вийде ні багато, ні мало 2,5-2,7 м. А вага великогабаритної птиці часом перевалює за 150 кг.

Удар могутньої лапи несе заряд в 50 кілограмів, а дорослий самець може запросто везти на собі людини. 

Страусине яйце вариться 40 хвилин. Також цінним продуктом є шкіра страуса. Вона добре пропускає повітря, але затримує воду (оскільки проникаюча здатність газоподібної речовини вища, ніж в рідини). Тому взуття зі шкіри страуса забезпечує добру вентиляцію для стопи, водночас захищаючи її від промокання. Пір’я страуса використовується як прикраса та елемент декору.

На Київщині це не єдина страусина ферма. Найбільш відома – у Бориспільському районі.


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: