НОВИНИ

На Кіровоградщині активізувалися комахи-шкідники

08.07.2021 15:25
DSC_0035

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за результатами проведених обстежень повідомляє про початок льоту та яйцекладки стеблового (кукурудзяного) метелика та різноманітних совок, які наносять значну шкоду просапним, овочевим та іншим культурам. Пише agronews.ua.

Тому землевласникам та землекористувачам необхідно звернути увагу на посіви та провести їх обстеження. При перевищенні економічного порогу шкодочинності (ЕПШ) варто провести захисні заходи.

«Для боротьби з лускокрилими шкідниками радимо застосовувати біологічний метод, який є безпечним для навколишнього середовища та людини. На початку та в період масового відкладання яєць проводять випуск трихограми із застосуванням повторних прийомів через 5-7 днів», — наголошують фахівці.

До того ж використовувати трихограму економічно вигідніше, адже обробка 1 га посівів таким методом у декілька разів дешевша в порівнянні з хімічними обробками.

«Застосування трихограми – це надійний захист посівів та екологічно чиста продукція», — резюмували в Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, що новинки та перевірені рішення проти кліщів у садових насадженнях.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: