НОВИНИ

На Хмельниччині завершують будівництво І черги одного з найпотужніших у Європі агропереробних заводів

15.09.2020 16:02
Screenshot_82


На Хмельниччині завершують першу чергу будівництва «Старокостянтинівського ОЕЗ» – заводу з переробки олійних культур, який стане одним з найпотужніших в ЄС. Наразі завершується будівництво першої черги, включаючи адміністративну будівлю та елеваторний комплекс. Про це повідомляє podillyanews, пише agronews.ua.

За рік він перероблятиме 1 мільйон тон насіння соняшнику. Щодоби підприємство зможе приймати 5 000 тон насіння автотранспортом та 2 000 тон залізничним сполученням. А добова потужність переробки становитиме: соняшник – 3 000 тон, соя — 1300 тон та рапс — 1300 тон.

Як розповідає міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук, добігає завершення перша черга будівництва, що включає адміністративну будівлю та елеваторний комплекс. Друга черга буде здана до кінця 2021 року. Також тут працюватиме унікальна альтернативна теплоелектростанція потужністю 23 МВт, що вироблятиме струм із відходів виробництва — лузги соняшникового насіння.

“Переконаний, що цей проект буде ефективним прикладом іншим інвесторам, які в майбутньому вирішать пов’язати свій бізнес із нашою ОТГ”, – резюмує очільник міста.

Про масштаби будівництва свідчить відео:

Найпотужніший завод Європи — у Старокостянтинові!Дорогі старокостянтинівці, напевне вже всі знають, що у нашому місті будується великий олійно-екстракційний завод «Кернел». Але оскільки він розташований на самій окраїні, мало хто повною мірою розуміє масштаби цього підприємства. Пропоную побачити все на власні очі. Це високотехнологічний та дійсно найпотужніший завод з переробки масляних культур у Європі. За рік він перероблятиме 1 мільйон тон насіння соняшнику. Щодоби підприємство зможе приймати 5 000 тон насіння автотранспортом та 2 000 тон залізничним сполученням. А добова потужність переробки становитиме: соняшник – 3 000 тон, соя — 1300 тон та рапс — 1300 тон. Добігає завершення перша черга будівництва, що включає адміністративну будівлю та елеваторний комплекс. Друга черга буде здана до кінця 2021 року. Агрохолдинг «Кернел» інвестує у весь проект 130 мільйонів доларів. Також тут працюватиме унікальна альтернативна теплоелектростанція потужністю 23 МВт, що вироблятиме струм із відходів виробництва — лузги соняшникового насіння. І все це стало можливим завдяки сприятливому економічному клімату нашого міста, над створенням якого сумлінно працює вся команда міської ради. Переконаний, що цей проект буде ефективним прикладом іншим інвесторам, які в майбутньому вирішать пов’язати свій бізнес із нашою ОТГ.

Posted by Микола Мельничук on Wednesday, August 5, 2020

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: