НОВИНИ

На Івано-Франківщині жителі села подали до суду на Кабмін

18.11.2020 17:44
12-27-10-depositphotos_71076033_xl-2015

Село Вовчинець Івано-Франківської міської ради подало позов у суд на Кабінет Міністрів. Все через те, що за перспективним планом Кабміну цей населений пункт увійшов до складу Івано-Франківської ОТГ. Про це повідомляє сайт громади села vovchynets, пише agronews.ua.

Житель Вовчинця Михайло Селіванов розповідає, що від початку децентралізації жителі Вовчинця були проти приєднання до Івано-Франківської ОТГ.

“Нас не слухають. Ми не хочемо вступати в ніяку ОТГ. Зараз нас автоматично приєднали, але з нашою думкою ніхто не рахується. У нас дуже сильно розвинена інфраструктура, садочки, школи. Зараз також відкривається обласна дитячо-юнацька спортивна школа. Наголошую, що “обласна”, бо ми ніяку згоду на місто не давали”, – сказав Михайло Селіванов.

Територія села складає 973 га, кількість населення – 3125 чол. Незначне збільшення чисельності порівняно з попередніми роками відбулося виключно за рахунок міграційного приросту. У селі налічується 854 господарських дворів. На території села діють 45 підприємців та підприємств, йдеться на сайті села.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 16 листопада 2020 року ухвалив Постанову № 1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об’єднаним територіальним громадам. Про те, як буде відбуватися процедура передачі с/г земель територіальним громадам, на своїй сторінці у Фейсбук розповів голова Держгеокадастру Роман Лещенко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: