ВАЖЛИВО

В Україні оприлюднено процедуру передачі с/г земель об’єднаним громадам

18.11.2020 13:02
1400155747_zemlia_dilianka

Кабінет Міністрів України 16 листопада 2020 року ухвалив Постанову № 1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об’єднаним територіальним громадам. Про те, як буде відбуватися процедура передачі с/г земель територіальним громадам, на своїй сторінці у Фейсбук розповів голова Держгеокадастру Роман Лещенко. Про це повідомляє agronews.ua.

“Як відбуватиметься передача земель сільськогосподарського призначення територіальним громадам? Це запитання останні місяці, а особливо після того, як була прийнята постанова Кабінету міністрів, чую від багатьох людей. Коротко про процедуру, в якій можна виділити три речі, які найближчим часом мають бути для цього зроблені”, – зазначив Роман Лещенко.

Територіальні громади проводять першу сесію, де новообрані голови розпочинають виконувати свої обов‘язки та повідомляють про це Головні управління Держгеокадастру області.

Головне управління Держгеокадастру готує наказ та акт прийому передачі з переліком земельних ділянок, за підписом начальника ГУД і голови територіальної громади.

Після підписання документів, територіальні громади реєструють право комунальної власності в реєстрі речових прав на нерухоме майно.

“Право власності зареєстроване – територіальні громади є повноцінними розпорядниками переданих земель сільськогосподарського призначення”, – підсумував голова Держгеокадастру.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив постанову щодо передачі 2 млн сільгоспземель ОТГ.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: