ВАЖЛИВО

На Іллінецькому цукрозаводі відбулось рейдерство через дії держреєстратора

29.11.2020 17:12
ddf9797eb9b89749f2bf6c963ab1f58e78a91c90

Держреєстратор з Брацлава вніс запис про зміну директора Іллінецького цукрозаводу. Сталося це сьогодні, 27 листопада. Трохи раніше акції двох законних співвласників переписали на невідомих людей. На заводі вбачають у цьому підготовку до рейдерства, тому посилили охорону. Про це повідомляє на своїй фейсбук сторінці Юлія Десюк, пише agronews.ua.

Юрист цукрозаводу випадково дізналася, що у їхньому ТОВ з’явилися нові власники. У зв’язку з цим внесено зміни у реєстрі власників. Своїх часток позбулися Анатолій Кучинський і його сестра Ліля Кучинська.

Ось що встановили: 18 листопада київський нотаріус Світлана Маляренко видала доручення за  №2551 на купівлю-продаж пакету акцій Анатолія Кучинського. Раніше, 29.09.2020, таке само доручення за №644 видала інший нотаріус Оксана Шадко. За цим документом було надано право на купівлю-продаж пакету акцій Лілії ІКучинської. Переоформили на третіх осіб

“Ні Ігор Кучинський, ні його сестра Ліля нікому не надавали такого права, —говорить Юлія Десюк. — Все це оформили без них, як кажуть, за їхньою спиною”

Після того, як невідомі отримали нотаріально засвідченні доручення, вони оформили сам факт купівлі-продажу акцій. Таку нотаріальну дію провела вінницький нотаріус Яна Ярова. Видані нею документи датовані 24 і 26 листопада нинішнього року.

Але на цьому афера не закінчилася. Нові власники частки акцій заводу тут же переоформили їх на третіх осіб. Розтягнули шахрайський ланцюжок, аби внести більше плутанини.

27 листопада вони вчинили ще одну аферу. Державний реєстратор Брацлавської селищної ради зареєстрував нового директора заводу. На одному з сайтів значиться, що 27 листопада на Іллінецькому цукровому змінився директор. Була: Юлія Десюк, став: Сергій Удовенко.

Як пояснила Юлія Десюк, вони добилися ухвали суду на заборону подальшого проведення реєстраційних дій.  

“Розуміємо, що в судах не так швидко, як хотілося б, вирішуються справи, — каже на закінчення розмови пані Юлія. — Сподіваємося на те, що колектив захистять правоохоронці. Адже достатньо перевірити дії нотаріусів, щоб стало зрозуміло, б що документи в них невідомі отримали шахрайським способом”.

Поки що на заводі пильнують, аби на територію не проникли непрошені гості. Директор наголошує, що завод працює кожен сезон на переробці цукрових буряків безперервно з 2003 року.

Підприиємство сплачує податки. Робітники отримують достойну зарплату. Тим часом для декого чужа власність не дає спокою…


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: