ВАЖЛИВО

На Херсонщині засуджено фермера за самовільне захоплення землі

11.11.2021 11:31
o_1fjfvdm4p42c1smk1m44161bcc51k

На Херсонщині судили фермера, який незаконно розорав землі історико-культурного призначення. В результаті правопорушнику винесли вирок — позбавлення волі на 1 рік, але пізніше змінили покарання на випробування з іспитовим строком тривалістю 1 рік. Про це повідомляє Держгеокадастр, пише agronews.ua.

«Фермер самовільно зайняв землі історико-культурного призначення (курган) площею 0,06 га на території Милівської сільської ОТГ шляхом залучення до сільськогосподарського виробництва», — повідомили в відомстві. 

Матеріали перевірки були скеровані до органів прокуратури, які стали підставою для винесення вироку порушнику у виді позбавлення волі строком 1 рік та на підставі статті 75 Кримінального кодексу України звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю 1  рік.

Тобто, його буде звільнено від основного покарання за умови, що він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов’язки.

Читайте також: Озвучено ціни на землю в Україні.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: