ВАЖЛИВО

На Харківщині зафіксували небезпечний фальсифікат масла

04.02.2022 09:29
hype-ru-butter1-w8gey9bi0B12uwf6G5wx2

Фахівці Держпродспоживслужби в Харківській області проінспектували підприємство-виробник молочної продукції  ТОВ «Харківський молочний завод». Про це повідомили у пресслужбі відомства, пише agronews.ua.

Воно розташоване за адресою: вул. Китаєнка, 1, м. Харків, на підставі повідомлення, яке надійшло на адресу Головного управління  стосовно невідповідності харчового продукту, зокрема масла солодковершкового щодо вмісту немолочного жиру.

За результатами інспектування підприємства-виробника складено протокол за ст. 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин», який передбачає адміністративну відповідальність – штраф у розмірі 32 500 грн.

Проводяться заходи щодо недопущення реалізації продукції, яка не відповідає вимогам законодавства, також на підприємстві проводяться відповідні корегувальні заходи щодо технології виробництва.

Читайте також: Як успішно купити чи орендувати землю: безкоштовне навчання для учасників аукціонів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: