АГРОРЕГІОНИ

На Харківщині окупанти погрожують відібрати у фермерів землю

27.04.2022 15:00
zemlya280

На Харківщині аграріям погрожують, що якщо вони не розпочнуть посівну, то їх землі «націоналізують» та передадуть іншим в користування. Про це повідомляє Борівська селищна рада, пише agronews.ua.

«Окупанти й колаборанти збожеволіли щодо посівної кампанії і наполегливо рекомендують керівникам сільгосппідприємств виводити людей в поле та відновлювати весняно-польові роботи. Втім, з розбитою чи викраденою технікою, без палива і з нестачею посівних матеріалів та добрив зробити це проблематично», — йдеться в повідомленні.

При цьому, ніхто не гарантує сільгосппрацівникам безпеки від замінувань та під час обстрілів.

Зазначимо, раніше омбудсмен Людмили Денісова інформувала, що ворог вивозить до кримського півострова зерно, викрадене в українських фермерів.

Зокрема, окупанти пограбували Новоолексіївський елеватор і вивезли зерно до Криму. Підтвердженням цьому можуть слугувати повідомлення жителів Севастополя щодо того, що кілька днів тому запрацював морський термінал з перевалки зерна, запасів якого в Криму просто не існує. 

Також очевидці з АР Крим повідомляють, що на півострові розпочався продаж овочів, вивезених з тимчасово окупованої території Херсонщини.

Читайте також: В Україну йдуть заморозки та похолодання.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: