НОВИНИ

На Харківщині будівля НААН постраждала від бомбардування

23.03.2022 07:00
243371

Унаслідок російського бомбардування у селищі Селекційне Харківської області значних збитків отримала будівля головного офісу Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук України.  Про це повідомляє НААН України, пише agronews.ua.

Також постраждали господарські приміщення, у яких проводилася очистка і зберігання насіннєвого фонду. Колектив Інституту докладає максимум зусиль для збереження державного майна НААН. Повністю збережений насіннєвий матеріал овочевих культур всіх категорій.

Проводяться необхідні роботи для відновлення війна

лабораторних приміщень, у яких приймають участь не тільки співробітники Інституту, а й багато мешканців селища. Отримані матеріальні збитки ретельно задокументовані, вся інформація про них надана компетентним органам. 

Також окупанти повністю зруйнували Будинок культури місцевої громади, який колектив Інституту побудував багато років тому.

«Це вже не перша спроба знищення російськими загарбниками наукових закладів Національної академії аграрних наук України. Але ми згуртовані як ніколи і впевнені, що відбудуємо наш Інститут і примножимо його славні традиції у найближчому майбутньому», — заявили науковці.

Читайте також: Стало відомо, чи загрожує Україні дефіцит цукру.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: