ВАЖЛИВО

На Чернігівщині відбулися сутички між селянами та поліцією за врожай

13.08.2020 16:48
image

Конфлікт у селі Івківці Прилуцького району спричинив сутички між поліцією та селянами. Цьому передувала зміна директорів державного підприємства, якому належать місцеві поля. Про це повідомляє cheline, пише agronews.ua.

«5 червня 2020 року Прилуцькою місцевою прокуратурою було внесено дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 ККУ за фактом розтрати державного майна службовими особами ДП «Івківці» шляхом продажу у 2002 році прав незавершеного виробництва сільськогосподарських культур за ціною формованої собівартості»,- повідомив Євген Гончаров, заступник начальника ГУНП у Чернігівській області.

Це кримінальне провадження було спрямовано на розслідування до Прилуцького відділу поліції.

«На виконання ухвали Прилуцького районного суду з метою недопущення втрати врожаю поліцією було забезпечено його збір, зважування та передачу для зберігання керівництву ДП «Івківці».

Наразі матеріали кримінального провадження направлені до управління Північного офісу Державної аудитслужби Чернігівської області для проведення аудиторської перевірки державного підприємства.

Остаточні рішення щодо кримінального провадження ухвалюватимуть тільки після проведення перевірки. У поліції також повідомили, що в день конфлікту співробітники правоохоронних органів діяли у правовому полі.

«Це майно належить державі, а не окремим категоріям громадян чи фізичних або юридичних осіб. Тому всі дії поліції були скеровані саме на дотримання та забезпечення громадської безпеки публічного порядку на території полів, де проходив збір врожаю, дотримання виконання ухвали суду, щоб не було допущено втрат урожаю. А також щоб забезпечити його схоронність»,- розповів далі Євген Гончаров, заступник начальника ГУНП у Чернігівській області.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: