НОВИНИ

На Черкащині побудували завод з переробки кукурудзи

18.09.2021 09:16
кукурудза-1-1024x672

Компанія Seed Corp відкрила в с. Гельмязів Золотоніського району Черкаської області першу чергу нового заводу з переробки кукурудзи. Про це повідомляє пресслужба компанії ПАТ «Черкасиобленерго», яка в рекордні строки в рекордні строки підключило об’єкт до електроенергії, пише agronews.ua.

Це вже другий великий інвестиційний проєкт компанії на Черкащині. Обсяг власних інвестицій складатиме 30 мільйонів доларів, завод має забезпечити 200 нових робочих місць. Seed Corp працює на Черкащині вже третій рік.

Зокрема, має понад 5 тисяч га поливних площ земель і насіннєвий завод у Черкасах. Півроку тому підприємство розпочало проєкт із будівництва заводу з переробки кукурудзи та калібрування зерна на Золотоніщині. Нині здано першу чергу, а загалом у планах компанії – звести завод за 4 роки.

Власні інвестиції компанії становлять 30 млн. дол. Завод стане ще одним потужним підприємством АПК Черкащини, який додасть регіону понад  200 робочих місць.

Завод побудували за 3,5 місяці, тоді як зазвичай такі об’єкти зводяться за рік. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: