НОВИНИ

На Черкащині збудують завод з переробки технічних конопель

18.12.2019 12:26
02ab599216db5433c7fd57aef627a4ff_M

У місті Золотоноша Черкаської області побудують завод з виробництва з переробки технічних конопель. ТОВ “Голд Кепіталбуд” стала переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком “Золотоноша”, передає Золотоноша.City.

“Сьогодні у світі споживання екологічної продукції на дуже високому рівні: подушки, рушники, ковдри з коноплі – це, ось уже п’ять років, актуальні товари. Ця сировина не гниє, у ній не заводяться бактерії, тканина з конопель екологічно чиста, вона дихає”, – розповів представник товариства Сергій Діскант.

За словами Дісканта, продукція коноплі широко застосовується у будівництві, медицині та харчовій промисловості.

“Наша головна мета на першому етапі – збудувати виробництво первинної переробки та цех з виготовлення фасованої продукції”, – зауважив представник керуючої компанії.

Читайте також: В Україні запрацювала перша вітчизняна лінія переробки луб’яних культур

Представник зазначив, що ще одним плюсом у вирощенні технічної коноплі є розвиток аграрної галузі: урожай збирається двічі на рік, а землі потребують мінімального додаткового підживлення чи внесення добрива. Вирощування цієї культури є екологічним для землі, оскільки не потребує внесення агрохімікатів.

“Тютюнова фабрика – екологічне виробництво, повністю автоматизоване. Це достатньо серйозний бізнес, який, за нашими оцінками, наповнить обласний та міський бюджети (за акциз) від 100-150 мільйонів гривень при виході підприємств на повну потужність”, – зазначив Діскант.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: