НОВИНИ

Mitsubishi займатиметься продажами штучного м’яса

14.01.2021 18:36
71

Японська корпорація Mitsubishi підписала з ізраїльським стартапом Aleph Farms договір про виробництво та розповсюдження в азійській країні стейків з яловичини, виготовленої в лабораторних умовах. Це дозволяє японській компанії отримати доступ до технології створення так званого клітинного м’яса. Про це повідомляє euromeat, пише agronews.ua.

Відповідно до угоди, підписаної цього місяця, ізраїльська сторона пропонує свою виробничу платформу BioFarm для широкомасштабного виробництва стейків, а корпорація Mitsubishi забезпечить процесс своїми розробками в біотехнологічних процесах.

“Меморандум про взаєморозуміння з Групою харчової промисловості корпорації Mitsubishi є важливою віхою для нас, оскільки ми методично будуємо основи діяльності на глобальному ринку з вибраними партнерами. Ми раді наблизити момент появи лабораторного м’яса на японському ринку”, – сказав співзасновник і генеральний директор Aleph Farms Дід’є Тубія.

Ізраїльська фірма випустила свій перший штучний стейк у 2018 році. З того часу компанія удосконалювала процес виробництва, роблячи його життєздатним для великого виробництва та комерціалізації. Вважається, що партнерство допоможе Японії досягти кліматичних цілей щодо зменшення обсягу викидів парникових газів протягом наступних 10 років і допоможе країні стати більш незалежною від імпорту м’яса.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: