ВАЖЛИВО

Міністр фінансів України проти виділення держпідтримки аграріям

01.03.2020 14:01
m-19069

Міністр фінансів України Оксана Маркарова не підтримує ініціативи МЕРТ – виділити 90 мільярдів гривень на підтримку агросектору та промисловості. Дискусія Оксани Маркарової та Тимофія Милованова розгорнулася в соціальній мережі Фейсбук.

Нагадаємо, на підтримку трьох пріоритетних галузей економіки країни – сільського господарства, промисловості та просування експорту Тимофій Милованов пропонував зарезервувати в державному бюджеті 90 млрд. грн, які б виділялися на конкретні програми розвитку протягом трьох років.  Безпосередньо на агросектор мінекономрозвитку пропонував спрямувати 45 млрд.

Однак, незгоду із такою позицією публічно висловила міністр фінансів України Оксана Маркарова.

“Бізнесу потрібні нормальні рівні умови та верховенство права, а збільшення видатків бюджету на підтримку (особливо таку) – це мені здається помилкою. Якщо є зайві 90 млрд, то краще знизити податки для усього бізнесу, а не перенаправляти кошти платників податків на деяких обраних”, – прокоментувала Оксана Маркарова ініціативу Тимофія Милованова.

До дискусії міністрів долучилося чимало інших чиновників та простих громадян. У кожного свої аргументи. Зокрема, коментар Оксани Маркарової згодом уподобав очільник митниці Максим Нефьодов. Загалом на сьогоднішній ранок допис Маркарової набрав більше 600 схвальних голосів користувачів Фейсбуку.

Натомість прихильники розвитку економіки пишуть, що аграріям та промисловості терміново потрібна підтримка, бо люди вже тікають за кордон через бідність.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: