НОВИНИ

Масовий мор худоби на Миколаївщині

20.07.2020 15:26
https://agronews.ua/

На території Галицинівської ферми у Миколаївській області масово гине худоба, а трупи закопують прямо на території господарства, як запевняють місцеві жителі, без дотримання всіх належних норм. Трупний сморід поширюється селом та за його межами. А люди нервують, що токсини потраплять і в підземні води. Про це повідомляє Корабелов.Инфо, пише agronews.ua.

«Приблизно 3 тижні тому на територію ферми в Галицинівський ОТГ завезли близько 1,5 тисячі великої рогатої худоби з Одеської області. Ця територія була взята в оренду як тимчасова база. Умов для утримання такої кількості худоби там немає. Тварини знаходяться в важких умовах. У перший тиждень від зневоднення й голоду померло приблизно 100 голів. Далі все відбувалося за тим же сценарієм в геометричній прогресії. Всі трупи тварин ховалися без належних норм на території ферми», — наголошують місцеві жителі.

Захоронение скота на территории Галицыновской фермы

Захоронение скота на территории Галицыновской фермы

Posted by Корабелов.ИНФО on Friday, July 17, 2020

На думку жителів, вода в селі Галицинове береться зі свердловин й отрута може потрапити в ґрунтові води, тоді почнуться масові отруєння селян.

Массовый мор скота на Галицыновской ферме

На Галицыновской ферме дохнет скот, который хоронят, по словам местных жителей, без надлежащих норм

Posted by Корабелов.ИНФО on Friday, July 17, 2020

За інформацією ж місцевих, нібито, напередодні вони викликали поліцію й на місце приїхала слідчо-оперативна група Вітовського відділу поліції. Правоохоронці зафіксували факт порушення утримання тварин та їх поховання, й склали протокол на керівника фермерської бази.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: