НОВИНИ

Львівське підприємство перекваліфікувалося на випуск сухого борщу

15.06.2022 17:02
borshch

Комунальне підприємство «Фрут Банк» мостиської міської ради на Львівщині перекваліфікувалося з переробки фруктів на випуск сухих борщових наборів для захисників України. Про це повідомляє Львівська ОВА на своїй сторінці у Фейсбук ,пише agronews.ua.

«Війна в Україні спричинила затримку в роботі переробного підприємства «Фрут Банк», що на Яворівщині, – зазначається у повідомленні. – Відтак, директор переробного підприємства «Фрут Банк» спільно із працівниками та волонтерами дали для закупленої техніки нове призначення та виготовили перші 500 порцій борщових наборів, які вже за кілька днів вирушать до наших захисників».

Довідка: КП «Фрут Банк» створено в межах реалізації проєкту «Створення парку агропереробки «Фрут Банк». Підприємство займається вирощуванням насіннєвих та кісточкових плодів, інших видів плодових дерев, переробкою та консервуванням фруктів та овочів, виробництвом фруктових та овочевих соків, готових харчових продуктів, торгівлею фруктами та овочами, організацією харчування установ.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: