ГОЛОВНЕ

Людина загинула у купі насіння соняшника

28.12.2019 17:40
sfseed

На Житомирщині завершено розслідування нещасного випадку з робітником, який надавав ТОВ «Яблунецьке ХПП» послуги з прибирання та очищення об’єктів за договором підряду,  повідомило управління Держпраці у Житомирській області.

Комісією встановлено,  що потерпілий з невідомих причин опинився всередині зернового складу, де його повністю затягнуло у купу насіння соняшника.

Чоловіка вдалося вивільнити, лише відгорнувши частину насіння навантажувачем, але через нестачу повітря він вже не подавав ознак життя.

«З пояснень свідків нещасного випадку, виробничої необхідності або вказівки по виконанню робіт з прибирання у приміщенні складу з насінням соняшника у потерпілого не було. Відповідно до інформації обласного бюро судово-медичної експертизи, загиблий перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що даний нещасний випадок визнано таким, що не пов’язаний із виробництвом. Провини відповідальних осіб ТОВ «Яблунецьке ХПП» в загибелі людини комісія не встановила.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: