НОВИНИ

Китай знижує тарифи на ввезення свинини

28.12.2019 08:05
pork

Все більше країн заявляють про намір почати чи відновити експорт свинини до Китаю наступного року. Очікується, що наступного року через подальше поширення африканської чуми свиней та повільне відновлення поголів’я КНР наростить обсяги закупівель на 50%, у порівнянні з показниками 2019 року, повідомляє Meat-Inform

Цього тижня про намір наростити обсяги експорту свинини заявили виробники з Фінляндії. Зокрема, збільшити постачання цього виду м’яса на ринок КНР планують такі фінські гіганти, як HKScan і Atria. Обсяги експорту м’яса збільшаться в зв’язку з планованим зниженням ввізних мит на заморожену свинину з 12 до 8%, про яке раніше повідомляло Міністерство фінансів Китаю.

До кінця 2020 року очікується, що виробництво свинини в Китаї знизиться більш ніж на 35% порівняно з 2018 роком. Через зростання попиту ЄС буде експортувати понад 80% цього виду м’яса. Виробництво свинини в КНР почне відновитися лише з 2021 року, якщо поширення хвороби вдасться спинити. Робота галузі в країні може бути стабілізована до 2025 року, якщо реструктуризація галузі свинарства буде здійснена достатньо швидко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: