ВАЖЛИВО

Контрабандні цигарки йдуть на вторинний ринок – Москаль

19.01.2020 10:02
picture2_v-ukraine-mogut-p_358864_p0

Геннадій Москаль, колишній голова Закарпатської і Луганської обласних державних адміністрацій вважає, що конфісковані контрабандні цигарки ідуть на вторинний ринок. Таку думку колишній чиновник висловив в інтерв’ю «Главкому».

Москаль запевняє, що цигарки не можна «ані реалізувати, ані направити в армію, туди, де йдуть бойові дії, наприклад».

«Вся контрабанда знищувалася нібито шляхом спалення. Хоча я усім показував, що цигарки не горять. Якби цигарки горіли, то всі, хто курить, ходили б без вус і бороди, без волосся на голові», – запевняє ексчиновник.

За словами Москаля, боротьба з контрабандою на Закарпатті – «це боротьба з вітряками».

«Вона не дає доходів бюджету ані України, ані області. Коли вилучають контрабандний товар, складається протокол на того, хто порушив і направляється справа до суду. Суд ухвалює рішення про конфіскацію і передає його до виконавчої служби. Якось я у відділення Державного  казначейства на Закарпатті запитував і отримав відповідь, що від реалізації конфіскованого немає нічого», – наголосив колишній голова Закарпатської області.

Москаль запевнив, що для ліквідації контрабанди цигарок на Закарпатті є два шляхи.

«Перший – зробити ціни на цигарки на рівні європейських, аби з нас уся Європа не сміялася. Другий варіант – ввести кримінальну відповідальність за такі злочини. Тоді, коли я працював в області мені казали, що це неможливо, ніхто в парламенті це не підтримає. Тепер же є монобільшість», – зауважив колишній голова Закарпатської області.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: