ВАЖЛИВО

Херсонщина стане першою областю в Україні, де навчатимуть агробізнесу

06.03.2020 13:12
фото Ивана Антипенко

Херсонщина стане першою областю в Україні, де реалізовуватимуть проект «Бізнес-інкубатор у сільській місцевості». Його мета – навчити людей, які цікавляться фермерською справою, аспектам ведення аграрного бізнесу. Повідомляє прес-служба ХОДА.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв на нараді щодо розвитку аграрного виробництва у Херсонській області наголосив на важливості розвитку аграрної галузі.

«Питання розвитку зрошення, сільського господарства, харчової переробки і цілої низки напрямів, пов’язаних з аграрною сферою, є важливим пріоритетом розвитку Херсонської області. Вони були включені до Стратегії розвитку Херсонщини», – зазначив очільник Херсонщини Юрій Гусєв.

Проект «Бізнес-інкубатор у сільській місцевості» реалізовується коштом ЄС. В його рамках планується створення у кожному обласному центрі приміщення з обладнанням, де люди, що цікавляться фермерською справою, зможуть пройти навчання. Орієнтовно там будуть проходити навчання за 50 напрямами.

«Задля успішної реалізації поставлених цілей потрібні знання, кошти і люди. Для того, аби ці знання в сучасних умовах передавати, ми стали партнерами Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Це державна установа, яка підпорядковується Міністерству економіки та сільського розвитку», – розповів голова ГС «Агро-Продовольчої Ради» Іван Слободяник.

Крім того, учасники наради обговорили актуальність для Херсонщини розвитку вівчарства та виноробних господарств.

Також, Іван Слободяник запропонував очільнику області відвідати з делегацією 24 квітня Карпатський вівчарський форум.

«Херсонщина має стати лідером південного регіону в поставці хутра та м’яса вівці . Ми з радістю приймаємо Ваше запрошення та найближчим часом сформуємо делегацію, що вирушить на форум. Більше того, плануємо відіслати звернення до Уряду, аби спільно розробити програму з розвитку вівчарства у Херсонській області», – говорить голова ОДА Юрій Гусєв.

Додамо, що повноцінно проект «Бізнес-інкубатор у сільській місцевості» запрацює до кінця поточного року. Зараз відбувається технічне оснащення проекту, провадження механізмів реалізація та інтелектуальне його наповнення .


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: