ВАЖЛИВО

Кабмін збереже всю передбачену держпідтримку аграріям

28.03.2020 09:02
https://agronews.ua

Кабмін повністю збереже бюджетну підтримку агропромислового сектора у розмірі 4 млрд грн, незважаючи на скорочення бюджету для боротьби з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на уповноваженого президента з земельних питань Романа Лещенко, пише agronews.ua.

“Президент Володимир Зеленський розуміє, що аграрії – це економічна основа України, особливо в такі складні часи. Влада зберегла всі 4 мільярди, спочатку заплановані для програм аграрного сектора”, – сказав Лещенко.

За його словами, зберігається 2,2 млрд грн на підтримку розвитку тваринництва, переробки с/г продукції і дешеві кредити аграріям.

Зокрема, 1 млрд грн піде на розвиток тваринництва та переробку сільськогосподарської продукції і 1,2 млрд грн – на фінансову підтримку заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів.

Крім цього, 240 млн грн виділять на Фонд часткового гарантування кредитів.

“Решта фінансування піде на часткову компенсацію сільгосптехніки і устаткування, страховку, рослинництво і інші потреби сектора. Такі кроки дозволять, незважаючи на світову кризу, забезпечити продовольчу безпеку країни, а також зберегти АПК головним локомотивом економіки України”, – додав уповноважений Зеленського.

За його словами, найближчим часом будуть внесені зміни в базові аспекти реалізації земельної реформи.

Читайте також: Земельна реформа – це про порядок в земельних відносинах, а не про продаж землі, – Лещенко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: