НОВИНИ

Голова сільради на Житомирщині попався на «земельному хабарі»

27.03.2019 17:14

У Житомирській області викрито керівника сільради Чуднівського району, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі $ 35 тис. За надання в оренду 116 га землі. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Житомирської області.

«Прокуратурою Житомирської області спільно з співробітниками Управління захисту економіки в області та підрозділи детективів слідчого управління Головного управління Національної поліції в області викрито керівника одного з органів місцевого самоврядування Чуднівського району, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі $ 35 тис. За надання в оренду 116 га землі », – вказується в повідомленні Прокуратури.

У повідомленні вказується, що 26 березня 2019 р за результатами проведених слідчих дій, правоохоронці затримали голову сільської ради та вилучили з автомобіля, який йому належить, $ 30 тис. Це другий транш з суми в розмірі $ 35 тис., Яку сільський голова в ультимативній формі вимагав від представника фермерського господарства за вирішення питання про передачу йому в оренду 116 га незатребуваних земельних паїв за рахунок земель реформованого колективного сільськогосподарського підприємства (КСП) з розрахунку $ 300 за 1 га землі.

Крім того, в ході проведеного обшуку в будинку держслужбовця, виявлено та вилучено $ 10,22 тис., 10,5 тис. Грн та 5 тис. Руб.,

В тому числі частина першого траншу неправомірної вигоди в сумі понад $ 3,5 тис.

«Зараз чиновник затриманий в порядку ст. 208 КПК України та поміщений в ізолятор тимчасового утримання », – повідомили в прес-службі прокуратури Житомирської області.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: