НОВИНИ

GPS-моніторинг від Soft.Farm дає можливість підключення до даних John Deere

19.06.2020 15:38
132_uk_full_1

На сьогодні багато аграрних підприємств вже мають системи GPS-моніторингу техніки та контролю палива. Їх застосування дозволяє аграріям запобігти нецільовому використанню машин і налагодити диспетчерську службу. Але можливості цих систем набагато ширші. Про це повідомила прес-служба Soft.Farm, пише agronews.ua.

Веб-сервіс Soft.Farm пропонує функції автоматичного розрахунку оброблених гектарів, розподілу пального на переїзди та роботи, оперативного отримання інформації про виконання робіт і витрати палива в розрізі агрооперацій, полів, техніки, механізаторів.

Big Data і Digital вже не є чимось незвичайним, оскільки зараз можливе підключення до даних з будь-якої системи.

Якщо Ви користуєтеся GPS-моніторингом Wialon, Wialon Hosting, Wialon Pro, SKT Globus, DozoR або Контроль Плюс, Soft.Farm швидко інтегрується і надає доступ до інформації.

Крім того, Soft.Farm планово розвивається і постійно відкриває нові функції для своїх клієнтів. Тепер, поряд з даними від інших GPS-інтеграторів, з’явилася можливість отримувати відомості про техніку John Deere.

Soft.Farm пройшов ліцензування у компанії John Deere, яка стала новим партнером веб-сервісу по GPS-моніторингу.

На сьогодні у всіх користувачів, які мають доступ до MyJohnDeere, є можливість підключати інформацію про техніку John Deere в систему Soft.Farm. Для них стають доступними функції моніторингу техніки онлайн і розрахунку оброблених гектарів в польових роботах.

Читайте також: комплексте IT-рішення для агровиробників від Soft.Farm.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: