НОВИНИ

Фонд держмайна відкидає звинувачення щодо продажу «розкраденого» спиртзаводу

23.02.2021 07:35
14

«СП Zernoff», яке перемогло в аукціоні з приватизації Марилівського МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт», протягом 2-х місяців мало перерахувати кошти за придбаний лот. Проте на даний момент кошти за лот не сплачено. Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України, пише agronews.ua.

Натомість, представники компанії звернулися до суду щодо, начебто, відсутності окремого обладнання та документації на Марилівському МПД ДП «Укрспирт».

З метою захисту інтересів інвесторів 21 січня 2021 року «Укрспиртом» було проведено огляд території та активів Марилівського МПД ДП «Укрспирт» .

За результатами проведеного огляду підтверджено наявність на Марилівському МПД ДП «Укрспирт» усіх без винятку необоротних активів, у тому числі тих, які зазначаються відсутніми та/або неідентифікованими, а також підтверджено відповідність технічних площ будівель, заявлених до приватизації відповідним технічним документам.

З огляду на вищезазначене, звернення компанії до суду може бути трактовано як спроба повернути гарантійний внесок та не сплачувати решту коштів, про що свідчить постійне відкладання інвестором моменту оплати коштів за актив.

Фонд державного майна стоїть на стороні доброчесних інвесторів та захисті державних інтересів, а тому не допустить маніпуляції зі вже укладеними договорами та захищатиме інтереси держави у способи, передбачені законом.

Нагадаємо, суд призупинив покупку одного з українських спиртзаводів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: