НОВИНИ

ФДМУ виставив на продаж хлібзавод за 3,9 млн грн

24.02.2022 16:02
alimentare0

Фонд держмайна оголосив про проведення онлайн-аукціону з приватизації державного пакету акцій у розмірі 48% ПАТ «Хлібозавод «Залізничник», що на Сумщині. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ, пише agronews.ua.

 «Стартова ціна об’єкта приватизації становить 3,9 млн гривень, а розмір гарантійного внеска для участі в аукціоні — 390,6 тис. гривень. Підприємство не функціонує вже понад 10 років та потребує модернізації. Основний вид діяльності «Хлібозаводу «Залізничник» згідно з КВЕД — виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що до складу активу входить 3,3 тис. м² нерухомого майна, а саме: виробничий корпус; службово-побутовий корпус; залізнична рампа; водонапірна вежа; труба димова цегляна; огорожа залізобетонна; артсвердловина; підстанція.

Площа земельної ділянки, на якій розташований «Хлібозавод «Залізничник» становить 18,6 тис. м². Заявки для участі в електронному аукціоні без умов приймаються до 17 березня.

Читайте також: Як збільшити прибуток в агрономії на 30%.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: