ГОЛОВНЕ

Експорт замороженої малини побив рекорд

06.06.2023 08:08
frozen-767

Експорт замороженої малини з України з липня 2022 року по березень 2023 року сягнув рекордних 40,6 тис. т і був на 29% вищим, ніж за той самий період попереднього сезону. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

За перший квартал 2023 року українські компанії експортували 9,1 тис. т замороженої малини та ожини, що в 1,5 раза більше, ніж у той самий період минулого року, коли експорт теж був рекордно високим.

Зазначається, що з початку сезону, попри найнижчі у Європі ціни пропозиції, галузь генерувала прибуток, хоча він і мав стійку тенденцію до зниження.

«Цікаво, що навіть у першому кварталі 2023 року, коли всі європейські постачальники малини працювали собі у збиток, українські компанії продовжували отримувати прибуток від експорту замороженої малини.

Лише зараз українські виробники, які, як і раніше, мають запаси замороженої малини, стикаються з проблемами її реалізації «в нуль» або з невеликим збитком. Тож записувати сезон у пасив однозначно не варто», — зазначають аналітики.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: