НОВИНИ

Диск CrossCutter: нова технологія ультраповерхневого обробітку

03.09.2021 14:21
210531-162113-04285-photographer-jesper-anhede-hr

Ножові диски CrossCutter Disc виробництва компанії Väderstad — новий рівень роботи із пожнивними рештками. CrossCutter Disc можуть встановлюватись на універсальні дискові культиватори Väderstad Carrier з робочою шириною від 3,0 до 12,25 метра. Про це  повідомляє  пресслужба компанії Väderstad, пише agronews.ua.

Диск CrossCutter Disc забезпечує чудові результати роботи по стеблах ріпаку та сидеральних культур, а також по стерні зернових та по оранці. CrossCutter Disc здатен здійснювати якісний ультра мілкий обробіток (2-3 см) при низькій потребі тягових зусиль трактора, оскільки поверхневий обробіток можна виконувати на швидкості до 20 км/год.

Диски CrossCutter Disc виготовляються на заводі Svensk Presshärdnig (SPH) в Швеції з високоякісної шведської сталі марки V-55, діаметром 450 мм. Завод SPH спеціалізується на виготовленні високоякісних робочих органів та входять до складу компаній Väderstad Group.

Читайте більше про диски CrossCutter за посиланням.

Читайте також: підготовка ґрунту до сівби ріпака з котком Väderstad StillRuner.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: