НОВИНИ

Державі повернуто декілька земельних ділянок оборонного призначення — Лещенко

31.08.2021 14:02
240578888_367855484995651_7221387258983689371_n

Мінагрополітики повернуло землі оборонного призначення у декількох регіонах України, на які незаконно були оформлені майнові права. Про це повідомляє міністр АПК Роман Лещенко, пише agronews.ua.

«Раніше вже розповідав вам, що Мінгарополітики, Держгеокадастр та Міноборони використовують механізм оскарження до Антирейдерської комісії Мін’юсту, аби повернути землі оборонного призначення, на які незаконно були оформлені майнові права, а також притягти причетних до відповідальності. Ми дуже активно працюємо в цьому напрямі і зупинимося лише тоді, коли буде відновлено контроль над останнім незаконно відібраним у держави гектаром», — написав Роман Лещенко.

Він зазначив, що вже є декілька перемог.

Уже повернуто такі ділянки на Львівщині, в Умані та на Одещині. Днями Мін’юст скасував рішення про державну реєстрацію щодо трьох ділянок на території земель оборони у с. Віта-Поштова Київської області та с. Куяльник Одеської області», — повідомив Лещенко.

Він наголосив, що у питанні порушення прав Міноборони навколо цих земель поставлено «тверду крапку».

Наразі готуємо ще скарг до розгляду Антирейдерської комісії щодо інших ділянок», — заявив міністр.

Нагадаємо, що у липні аграріям спрямували 480 млн грн для часткової компенсації кредитів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: