АНАЛІТИКА

Ціни на огірки та томати різко зросли

05.09.2023 11:17
v-ukrayinu-zayshly-pershi-partiyi-teplychnyh-ogirkiv-i-tomativ-z-turechchyny-cziny-na-teplychni-ogirky-i-tomaty-v-ukrayini-pidvyshhylysya-cherez-pereboyi-z-postavkamy-z-turechchyny

На початку осені суттєво зменшилася пропозиція тепличних та ґрунтових томатів та огірків, що одразу позначилося на зростанні цін. Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти», пише agronews.ua.

Вони відзначають, що найбільше здорожчали томати, які тільки за перший тиждень осені додали в ціні майже 37%. Аналогічна ситуація склалася і в сегменті моркви та білокачанної капусти, які теж подорожчали через зменшення пропозиції на ринку. Загалом більшість українських господарств вже фактично завершили збір врожаю капусти та моркви середніх сортів, а збиральна компанія пізніх сортів стартувала лише в кількох господарствах. 

Експерти прогнозують що найближчим часом ціни на кавуни можуть дещо зрости, адже сезон реалізації цих баштанних вже наближається до завершення. 

За оцінками спеціалістів, найближчими тижнями можна очікувати зниження цін на більшість овочів борщового набору, бо вже з наступного тижня більшість виробників планують розпочати збір врожаю саме пізніх сортів. Також, можуть суттєво змінитися і цінові тенденції в сегменті тепличної продукції, як тільки більшість українських тепличних комбінатів вийдуть на ринок з новим оборотом тепличних огірків та томатів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: