НОВИНИ

На Кіровоградщині дали зелене світло кооперативному елеватору

18.08.2016 12:45

В рамках реалізації проекту планується побудова і подальший розвиток кооперативного зерноперевального пункту, створення програми кредитування, закупівлі матеріально-технічних ресурсів, залучення іноземних фахівців з агрономії і маркетингу.

«Об’єднання зусиль для реалізації спільного проекту значно прискорить його реалізацію, ми, як місцева влада, зі свого боку зобов’язуємося зробити все можливе для полегшення процесу рішення ряду політичних і адміністративних питань. Глибоко переконаний, що ми йдемо правильним шляхом», – зазначив Олександр Черноіваненко.

Канадська делегація запросила представників з України в Канаду, з метою повного розуміння цілей проекту і особистого бачення потенціалу даної ідеї і успішних прикладів об’єднань серед малих сімейних ферм.

«Всі учасники проекту розуміють, що реалізація проекту буде не простою, адже умови ведення сільськогосподарського бізнесу в Україні та Канаді відрізняються, і ми це також враховуємо. Немає жодних ілюзій, що реалізація і створення перших успішних кооперативів буде простою», – зазначив керівник канадського зернового проекту Каміл Коте.

За матеріалами: АгроПортал.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: