НОВИНИ

Чорногорія відкрила свій ринок для українських м’ясних напівфабрикатів

30.01.2022 11:31
51e37d8d817fa159db5a862f349a6e87_M

Компетентні органи України та Чорногорії погодили форму сертифіката на експорт з України м’ясних напівфабрикатів, призначених для споживання людиною.Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби на своїй сторінці у Facebook, пише  agronews.ua.

«Україна тісно співпрацює з Чорногорією за багатьма товарними позиціями. З початку року їх перелік розширився на деякі м’ясні продукти та напівфабрикати. Це означає, що українські виробники отримали додаткові можливості для зростання», – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Зазначається, що раніше між країнами були погоджені форми сертифікатів на експорт з України до Чорногорії молочних продуктів, меду, м’яса птиці та яєць.

Ознайомитися з формами сертифікатів можна на вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво» – «Ветеринарія та безпечність» – «Сертифікати на експорт з України»

Читайте також: Як зміниться ціна на газ та електроенергію в Україні найближчим часомЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: