ВАЖЛИВО

Як зміниться ціна на газ та електроенергію в Україні найближчим часом

29.01.2022 07:05
Gaz-800x445

За словами голови Спілки споживачів комунальних послуг, голови комітету ЖКГ, благоустрою, екології та охорони навколишнього середовища Громадської Ради при КМДА Олега Попенка, ціна на газ в Україні зросте на 10-20%, залежно від того, за якою ціною блакитне паливо закуповуватиметься Україною на біржі. При цьому подорожчання може статися у квітні-травні. Повідомляє money.comments.ua, пише  agronews.ua.

Що стосується електроенергії, то її вартість також піде вгору цього року — вона подорожчає приблизно на 20-30%. Зміну ціни експерт пов’язує зі зростанням вартості основних компонентів для виробництва електроенергії — вугілля, газу та інших складових щонайменше втричі.

“Не маючи прямих контрактів, ми змушені будемо піднімати ціни. Укренерго, до речі, 2021 року вже підвищила свої тарифи на 22%”, – каже Олег Попенко.

Крім того, на думку фахівця, українська влада поки не розуміє, як вийти із ситуації, що склалася. А тому, найімовірніше, продовжуватиме політику Міжнародного валютного фонду, перекладаючи усі фінансові витрати на пересічних громадян.

Читайте також: Які дії стануть серйозною підставою для конфіскації земельної ділянкиПерегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: