НОВИНИ

Через страшну екологічну проблему у Світовому океані різко скоротились улови риби

06.03.2019 15:55

Рибний промисел, який на сьогоднішній день є основним джерелом доходу для більш ніж 56 млн осіб у всьому світі, скоротився на 5%. На думку екологів, до цього призвело потепління Світового океану, пише “Агро-Центр”.

Найбільше – на 35% – улов зменшився в риболовських районах Східно-Китайського і Північного морів.

При цьому в Індійському океані і Балтійському морі кількість риби, навпаки, трохи збільшилася. Правда, екологи налаштовані не так вже оптимістично: на їхню думку, позитивні тенденції триватимуть недовго. З ростом температури води багато видів риб, які спочатку отримували переваги, почнуть скорочуватися.

Читайте також: Держрибагенство України підтвердило підписання угоди з РФ про вилов риби в Азовському морі https://agronews.ua/node/118786

Вчені припускають, що до кінця століття температура океану може вирости на 3,2 ° С. Щоб цього не сталося, потрібно терміново вживати будь-які кроки. Підвищення температури води збільшить її кислотність і призведе до зменшення кисню в океані.

Екологи рекомендують керівникам рибних господарств не захоплюватися надмірним виловом риби, а при здійсненні рибного промислу, враховувати і зміни клімату.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: