НОВИНИ

Через погодні умови зменшилося виробництво цукру в ЄС

17.01.2020 17:28
sugar

У 2019/2020 МР в ЄС виробництво цукру зменшиться на 443 тис. т — до 17,488 млн т внаслідок посушливих погодних умов на початку сезону та сильних злив наприкінці сезону, повідомляє  S&P Global Platts.

За прогнозом S&P Global Platts Analytics, у 2019/2020 МР в ЄС виробництво цукру зменшиться на 443 тис. т — до 17,488 млн т внаслідок посушливих погодних умов на початку сезону та сильних злив наприкінці сезону, тобто врожайність буряків не компенсує скорочення посівних площ в основних країнах-виробниках — Франції та Німеччині. 

AB Sugar, власник British Sugar, заявив, що більша врожайність буряків компенсує скорочення посівних площ у Великобританії та призведе до збільшення виробництва цукру 2019/2020 МР (жовтень-вересень) на 3 тис. т — до 1,18 млн т.

AB Sugar заявила, що у Великобританії сезон прогресує, навіть незважаючи на те, що “сильні зливи часом уповільнюють збирання врожаю”. 

Компанія, підрозділ Associated British Foods, повідомила, що в Іспанії виробництво бурякового цукру очікується нижчим рівня минулого року — 210 тис. т через меншу посівну площу, але це скорочення буде компенсовано збільшенням обсягів переробки цукру-сирцю. 

AB Sugar зазначила, що за межами Європи, в Illovo, південно-африканський виробничий підрозділ, “очікується, що виробництво цукру буде близьким до 1,7 млн т, що в цілому відповідає минулорічному рівню, а виробництво в ряді інших країн буде обмежене сильними зливами наприкінці сезону”. 

Щодо китайського виробничого підрозділу, компанія очіякує, що виробництво цукру зменшиться на 19 тис. т — до 130 тис. т, але завдяки кращій якості врожаю буряків та платіжній системі, “яка прив’язує деякі платежі виробника до вмісту цукру в буряках”, очікується збільшення операційних результатів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: