НОВИНИ

Білоруський фермер створив оригінальний трактор із запчастин з різних машин

26.08.2020 16:02
traktor3-750x430

«Якщо хочеш зробити щось добре, зроби це сам» – вважає білоруський фермер Армен Василян. Будучи ковалем за професією, Василян поставив собі за мету створити власними руками трактор своєї мрії. Про це повідомили білоруські ЗМІ, пише agronews.ua.

Незважаючи на те, що Білорусь славиться тракторами Мінського заводу, за словами місцевих фермерів, не у кожного є можливість їх придбати.

«Звичайно, є спосіб заощадити й купити китайську техніку сумнівної якості, але особисто мені не хотілося ризикувати» – розповідає фермер-винахідник Армен Василян.

Пустивши в хід власну фантазію, запчастини від різних машин і підключивши золоті руки, Василян створив унікальну сільгосптехніку.

В основі всієї конструкції лежить саморобна рама, двигун взятий від ВАЗ-2106, який через перехідну плиту працює з коробкою від старої Ауді-100 третього покоління. Рульове управління з гідропідсилювачем тут від Мерседесу, і як зізнається умілець, в іншому, по дрібницях, в створенні цього саморобного трактора своїми запчастинами взяло участь ще близько п’яти різних машин.

«Для збільшення тягового зусилля я встановив понижуючий редуктор, так що не дивлячись на просте і легке управління, порівнянне з будь легковиком, цей трактор – повноцінний трудівник» – додає Арсен Василян.

У трактора є навішування з гідроциліндром, завдяки чому він може працювати з плугом, бороною, сівалками, в тому числі і овочевими, проводити роботи по підгортанню, обприскуванню, та в загальному, робити все те, що роблять легкі колісні трактори заводського виробництва.

Свій унікальний саморобний трактор фермер офіційно зареєстрував як саморобний транспортний засіб, отримав держномер і тепер може їздити на ньому не тільки по полях, а й по дорогах загального користування. Що він із задоволенням і робить, викликаючи непідробний інтерес очевидців, багато з яких, до слова, дивувалися, дізнавшись що це – саморобка.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: